30 cm Kalpli Konfeti

Facebook'ta Paylaş
30 cm Kalpli Konfeti
30 cm Kalpli Konfeti
  • Kalp Seklinde Konfeti Yagmuru

Fiyat:   75 TL
Adet: *

   
Özellikler:

Kalp Konfeti

Siz de Patlatin bir Kalp Konfeti 

Sevdiklerinizle kutlayacaginiz tüm özel günlerinizi daha da unutulmaz ve etkileyici kilmak istemez miydiniz? Iste özel anlariniza dolu dolu romantizm katacak Kalp Konfeti karsinizda! Kullanimi son derece kolay olan Kalp Konfetiler ile hayata yagmur gibi yagan kalp seklinde sevgiler patlatin! 

Dogum günleri, Evlilik yil dönümleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Yilbasi gibi özel günler, sevdiklerimizle birlikte nese ve mutluluk içerisinde geçirmek istedigimiz en eglenceli tarihler. Yilda sadece bir kez kutlanan ve bir sonraki için tam bir yil beklememiz gerekecek olan bu anlamli günleri unutulmaz kilmak gerekiyor! Bunun için de, diger siradan günlerden daha farkli bir takim hazirliklar yapmak ve günün anlamina uygun programlar yapmak gerekiyor öyle degil mi? Iste sayet partinize romantik bir etki katmak ve eglencenize sevgi asilamak istiyorsaniz, Kalp Konfetiler bunun için mükemmel bir tercih olacaktir. 

Hangi bayan romantik sürprizlerden hoslanmaz ki! Gösteristen hiç hoslanmam diyen bayanlarin bile, patladiginda %100 etkilenecegi Kalp Konfetiler artik gebzehavaifisek com da! Her biri tek tek kalp seklinde hazirlanmis olan konfetiler, patlatilmaya hazir silindir seklindeki özel kutusu içerisinde! Bir kiza ilan-i askta bulunmak istediginiz anlarda, Esinize evlilik yil dönümünüzde veya sevgilinize sevgililer gününde romantik bir sürpriz yapmak istiyorsaniz Kalp Konfeti tam size göre! Dügünlerde, sünnet, nikah veya benzeri organizasyonlarda patlatin bir kalp konfeti, ortami romantizme bogun! Silindir seklindeki yapisi ve son derece kolay kullanimi ile Kalp Konfetiler tüm özel anlariniza saganak seklinde sevgi yagdiriyor.  


Kalp Seklinde Konfeti Nasil Patlatilir?

Kalp Yapraklari Konfetiyi patlamak oldukça kolay! Eger merak ediyorsaniz, asagidaki adimlari okuyabilirsiniz.  

  • Ürün, silindir seklindedir ve yaklasik olarak 30 cm uzunlugundadir.
  • Ilk olarak silindir seklindeki Kalp Konfetinin üst tarafindaki kagidini yirtiyorsunuz.
  • Tüpün üst tarafini bir elinizle sikica tutuyorsunuz.
  • Tüpün alt tarafinda bulunan oku ise belirtilen yönde çeviriyorsunuz.
  • Iste simdi tam bir görsel sölen ani! 
  • Saganak seklinde yagan kalp konfetiler karsinizda.
  • Bu Ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparislerde Ayni Gün Kargoya teslim edilmektedir. 

Lütfen Stoklarda Problem Yasamamak Için 
Siparislerinizi verirken 0 (262) 641 81 81 den ürünün stok durumunu sorunuz.

Görüntülenme Sayısı :2007

Eklendiği Tarih: 9/11/2018

a